Aleja KEN 93 lok. U2, 02-777 Warszawa | Pn. – Sb.: 10:00 – 18:00 | 666-246-606

Tatuaże damskie – 11 najlepszych tatuaży dla kobiet!

tatuowanie rekawu u dziewczyny

Tatuaże damskie – 11 najlepszych tatuaży dla kobiet!

Panie odwiedzające salon tatuażu często mają głowy pełne pomysłów. Dotyczą one zarówno delikatnych tatuaży, jak i ostrych wzorów z pazurem. Postanowiliśmy więc zebrać najlepsze koncepcje i przedstawić Wam 11 ciekawych projektów, które być może zainspirują Was do wykonania nowej dziary.

Trudno jednym zdaniem scharakteryzować, czym są tatuaże damskie. Podobnie jak w przypadku panów, każda kobieta jest bowiem inna. Panie korzystają z różnych koncepcji i wzorów, czym potwierdzają swoją ogromną kreatywność. I choć nie można ich w żaden sposób zaszufladkować, nie oznacza to, że brakuje nam pomysłów na atrakcyjne tatuaże właśnie dla kobiet. Poniżej przedstawiamy 11 najciekawszych propozycji.

1. Motyle i inne delikatne tatuaże

Kobiety często decydują się na tatuaże przedstawiające ptaki w locie (doskonały sposób na zabawę z tatuażem graficznym), a także motyle – zarówno czarne, jak i kolorowe. Są one symbolem wolności, odrodzenia i piękna. Doskonale sprawdzają się zarówno duże, jak i małe tatuaże damskie. Na przykład na łopatce lub przedramieniu.

2. Gwiazdy

Symbolizują zwycięstwo, a także drogę do sukcesu i doskonałości. Takie tatuaże kobiecie pozostawiają też szerokie pole do różnych urozmaiceń. Mowa to zabawie konturami, kolorami i efektami – warto zastanowić się na przykład nad tatuażem 3D.

3. Łapy psów

Coś dla miłośniczek zwierząt. Łapki psów to doskonały sposób na to, aby ukazać uczucia do swojego pupila. Symbolizują one również przywiązanie i wierność. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby na plecach, ramionach czy nodze znalazły się kocie łapy. Są symbolem wolności i niezależności.

4. Motywy kwiatowe

Tego typu projekty są bardzo często wybierane przez kobiety. Głównie ze względu na to, iż mają wiele znaczeń. Kwiaty mogą być zwykłą ozdobą (dobrze prezentują się zwłaszcza tatuaże kolorowe) bądź symbolizować miłość do przyrody, naturalne piękno czy też cud życia.

5. Słońce i księżyc

Kolejne tatuaże damskie, które można interpretować na różne sposoby. Słońce i księżyc to z jednej strony dwa uzupełniające się elementy, ale z drugiej przeciwieństwa. Mogą więc symbolizować parę kochanków, dobro i zło bądź światłość oraz ciemność. Takie tatuaże wykonywane są w wielu stylach – na przykład graficznym, 3D i dotworku.

6. Korona

Coś dla kobiet pewnych swojej wartości i chcących pokazać swoją siłę, a nawet władzę! Poczucie własnej siły to nic złego, dlatego tego typu tatuaże kobiece są zazwyczaj dobrze odbierane przez osoby postronne. Motyw korony doskonale nadaje się do stworzenia większego tatuażu, na przykład na plecach.

7. Tatuaże ilustracyjne na stopach

Nie są tak popularne, jak tatuaże na przedramieniu bądź na plecach, jednak z pewnością warto się nimi zainteresować. Doskonale komponują się z odkrytymi butami na wysokim obcasie. Okażą się więc atrakcyjnymi ozdobami w sezonie letnim, ale nie tylko. Technika ilustracyjna pozwala na wykonanie wielu prac wyróżniających się grubymi konturami i dobrze nasyconymi kolorami.

8. Tatuaż damski na karku

Tego typu prace cały czas zyskują na popularności. Kark to miejsce, które bardzo łatwo wyeksponować. Tatuaże w tym miejscu to gwarancja zmysłowości, zwłaszcza gdy zostaną odpowiednio wykonane. Wybór motywów jest dowolny – mogą być to zwierzęta, kwiaty, manga i wiele innych.

9. Napisy

Kolejny często wybierany motyw. Przede wszystkim przez kobiety, które chcą coś przekazać lub uwiecznić swoje życiowe motto. Taki napis przedstawiać może również cytat z filmu bądź książki. Możliwości jest mnóstwo.

10.  Łapacze snów

Tak zwane dreamcatchery poza tym, że są przepełnione symboliką, pięknie się prezentują. Takie tatuaże damskie często lądują na przedramieniu, karku i plecach. Warto pomyśleć o wzbogaceniu ich kolorowymi elementami lub efektem 3D.

11. Kwiat lotosu

O motywach kwiatowych już wspominaliśmy, jednak ten jest szczególny. Kwiat lotosu symbolizuje bowiem odrodzenie oraz wytrwałość. Może odnosić się także do kobiecej seksualności. W kulturze Wschodu jest on niezwykle ważny.

Mamy nadzieję, że powyższe pomysły na tatuaże zainspirują Was do nowego projektu, który w atrakcyjny sposób ozdobi Wasze ciało. Tatuaż kobiecy to bardzo szeroka kategoria, dlatego zawsze warto wziąć pod uwagę różne koncepcje i wzory.

Call Now Button666 246 606