Aleja KEN 93 lok. U2, 02-777 Warszawa | Pn. – Sb.: 10:00 – 18:00 | 666-246-606

Tatuaże dla mężczyzn na przedramię – poznaj najlepsze męskie wzory!

tatuaz na udzie

Tatuaże dla mężczyzn na przedramię – poznaj najlepsze męskie wzory!

Spośród wszystkich tatuowanych obszarów na ciele, ręce wybierane są zdecydowanie najczęściej. Zapewniają one wiele przestrzeni, na której powstać mogą niewielkie wzory, podobizny osób lub złożone, inspirujące projekty, odnoszące się do naszej osobowości. Możliwości jest sporo, dlatego postanowiliśmy pomóc Wam w wyborze, poprzez wskazanie kilku pomysłów na tatuaż.

Prace na przedramieniu prezentują się bardzo widowiskowo. Obszar ten jest bardzo często odkryty, dzięki czemu tatuaże mogą podziwiać osoby postronne. Możemy więc pochwalić się własnym zmysłem artystycznym lub dać wyraz temu, co jest dla nas ważne. Jakie wzory warto wytatuować? Sprawdźcie nasze propozycje!

Męskie tatuaże ze zwierzętami

Na przedramieniu wytatuować można niemal wszystko, co jednak nie oznacza, że trzeba zdecydować się na cokolwiek. Przemyślana koncepcja to pierwszy krok do atrakcyjnego efektu, który zostanie z nami na lata. Tak zwane męskie wzory często przedstawiają zwierzęta, najczęściej w stylu realistycznym, choć niekiedy dobrze jest pokusić się także o nieco abstrakcji.

Tatuaże ze zwierzętami są bardzo uniwersalne, dlatego łatwo można dopasować je do własnych pomysłów. Co równie istotne, podobizny zwierząt są pełne symboli – doskonale odzwierciedlają osobowość posiadacza, jak również jego naturę. Na jakie konkretnie zwierzęta warto się zdecydować?

  • Tatuaż wilka – symbol siły i wolności.
  • Tatuaż lwa lub tygrysa – przeznaczony dla mężczyzn, który chcą podkreślić swoją siłę.
  • Tatuaż ptaka – coś dla „wolnych ptaków” i osób stawiających niezależność na pierwszym miejscu.
  • Tatuaż jelenia – symbolizuje tajemniczość, niedostępność, ale też piękno.

Motywy naturalne – a może tatuaż leśny?

Sztuką tatuażu warto się bawić. Zwierzę nie musi być jedyną pracą, jaką umieścimy na przedramieniu. Bardzo często tego typu tatuaże łączone są motywami naturalnymi. Głównie po to, aby wzmocnić efekt lub go złagodzić.

Wolny, dziki wilk doskonale komponuje się z lasem i księżycem, ptaki z kolei warto zestawiać ze słońcem. Podobnych połączeń może być znacznie więcej.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby zrezygnować ze zwierząt i postawić na jeden motyw. Ciemny las wyróżniający się wyraźnymi konturami lub pojedyncze drzewo to prace, które na przedramieniu prezentują się bardzo dobrze.

Tatuaże na przedramieniu – motywy osobiste

Ze względu na dużą powierzchnię, jak również dobrą ekspozycję, przedramię to doskonałe miejsce na tatuaż, który będzie w jakiś sposób odnosił się do uznawanych przez nas wartości. Często jest to na przykład cytat z ulubionego autora bądź życiowe motto. Taki tatuaż może przedstawiać także podobizny ważnych dla nas osób – dzieci, żony, rodziców etc.

Jeśli nie chcecie za bardzo się otwierać i zdradzać swoich uczuć, postawcie na coś neutralnego. Na przykład symbol wieczności, upływającego czasu bądź odwołania do Waszej pracy czy też zainteresować. Nutki, klucze wiolinowe, książki, gitary, piłki – możliwości jest wiele. Sprawny tatuażysta zadba o to, aby gotowy projekt był czymś więcej, niż zwykłym rysunkiem.

Czy warto decydować się na rękaw?

Męskie tatuaże na przedramieniu bardzo często przyjmują formę rękawów. Polega to na wytatuowaniu całego przedramienia – od razu lub etapami. Takie rozwiązanie jest ciekawe i atrakcyjne ze względu na to, że pozwala na połączenie wielu wzorów. Za jednym zamachem możemy więc zrealizować kilka koncepcji. Na rękawie znajdą się więc motywy osobiste, naturalne czy też abstrakcyjne. Sztuka polega jednak na tym, aby połączyć je w taki sposób, aby tworzyły spójną całość. Zanim więc taki tatuaż znajdzie się na przedramieniu, warto dokładnie przemyśleć jego koncepcję.

Wzory tatuaży są tak zróżnicowane, że każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie. Jest to więc doskonała okazja do tego, aby w atrakcyjny sposób udekorować swoje ciało lub podzielić się z innym tym, co jest dla nas ważne. Jeśli nadal nie wiecie, na co się zdecydować, odwiedźcie studio tatuażu. Pracujący tam specjaliści na pewno pomogą w dokonaniu właściwego wyboru.

Call Now Button666 246 606