Aleja KEN 93 lok. U2, 02-777 Warszawa | Pn. – Sb.: 10:00 – 18:00 | 666-246-606

p1 title img 1

FAQ

p1 title overlay img 1
tatuaze warszawa
Czy Tatuaż boli? Nie k***a…

…łaskocze. Ogólnie, to zależy – przede wszystkim od wielkości tatuażu i miejsca ciała na którym będzie robiony tatuaż. Można też się zabezpieczyć przed bólem, za pomocą znieczulenia miejscowego.

Ile kosztuje tatuaż?

Cena wykonania tatuażu zależy od jego stylu, kolorów i przede wszystkim wielkości.(i czasu potrzebnego do jego wykonania.

Jak długo trwa sesja tatuażu?

Długość sesji jest zależna od stylu, kolorów i wielkości tatuażu. W przypadku małych tatuaży sesja może zająć godzinę, a w przypadku niektórych tatuaży potrzebne będzie nawet kilka sesji po 8 godzin.

Jak długo goi się tatuaż?

Czas trwania gojenia tatuażu zależy od jego wielkości, zazwyczaj jest to około dwóch tygodni, choć w przypadku bardzo dużych tatuaży czas ten może wynieść nawet cztery tygodnie.(zalezne od miejsca na ciele)

Czy można usunąć tatuaż?

Tatuaż można usunąć w ramach specjalnych zabiegów laserowych, do usunięcia tatuażu potrzeba zazwyczaj kilku sesji. Zależnie od biologii posiadacza tatuażu, techniki jego wykonania i głębokości tuszu.

Czy można zakryć istniejący już tatuaż nowym?

Przed dokonaniem covera istniejącego już tatuażu należy najpierw przejść kilka sesji laserowego usuwania tatuażu.

Czy żeby zrobić tatuaż trzeba mieć skończone 18 lat?

Nie, tatuaż można wykonać za pisemną zgodą rodziców.

Czy picie alkoholu wpływa na zrobienie tatuażu?

Z zasady nie robimy tatuaży osobom nietrzeźwym, z kilku powodów: Twój pogląd na temat wybranego przez Ciebie projektu może się zmienić gdy wytrzeźwiejesz, możesz się ruszać w trakcie wykonywania tatuażu co źle wpłynie na jego wykonanie, poza tym tusz źle się przyjmuje w skórze w stanie upojenia alkoholowego.

Ile musi wynosić przerwa pomiędzy sesjami tatuażu?

W przypadku robienia dużego tatuażu, którego realizacja będzie wymagała kilku sesji odstęp między nimi powinien wynosić od 2 do 4 tygodni. (okoloł 10 dni jest to indywidualne i tez zalezy od wielkosci tatazu i miejsca na ciele)

Czy niepielęgnowany tatuaż blednie?

Tatuaże wystawiane na słońce bledną. By temu zapobiec zalecamy smarować tatuaż filtrem przy wyjściu na słońce. Możesz też smarować dziarę specjalnymi kremami do pielęgnowania tatuażu, dzięki czemu kolory zachowają pierwotny wygląd.

tatuaz old school
Call Now Button666 246 606