Aleja KEN 93 lok. U2, 02-777 Warszawa | Pn. – Sb.: 10:00 – 18:00 | 666-246-606

p1 title img 1

Higiena pracy

p1 title overlay img 1

standardy higieny

Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że zrobimy wszystko, aby chronić Twoje bezpieczeństwo. Podczas tatuowania i kolczykowania stosujemy się do najwyższych standardów higieny. W tym względzie nie ma dla nas czegoś takiego, jak przesada. Korzystamy ze sterylnych, jednorazowych narzędzi i certyfikowanych preparatów o działaniu bakteriobójczym, wirusobójczym oraz grzybobójczym.
tatuaz na udzie

pierwsza wizyta w salonie tatuażu

Nie musisz obawiać się swojej pierwszej wizyty w salonie tatuaży. Zadbamy o to, aby było to wyłącznie pozytywne przeżycie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu i surowych standardów higieny, jesteśmy w stanie zminimalizować ból oraz inne nieprzyjemne doznania. Jednocześnie nasza załoga jest gotowa wyjaśnić wszelkie wątpliwości związane z tatuowaniem bądź kolczykowaniem. W razie pytań, zachęcamy do kontaktu – czy to osobiście czy drogą e-mailową lub telefoniczną. Zawsze jesteśmy do dyspozycji, niezależnie od trapiących Cię wątpliwości.
Fabryka Tuszu to miejsce, w którym zajmą się Tobą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Przyjdź do nas i sprawdź! Przedstawimy ofertę, podpowiemy najlepsze rozwiązania i przekażemy niezbędne informacje, które pozwolą Ci podjąć ostateczną decyzję.
Call Now Button666 246 606