Aleja KEN 93 lok. U2, 02-777 Warszawa | Pn. – Sb.: 10:00 – 18:00 | 666-246-606

p1 title img 1

Kolczykowanie – Przekłucia intymne

p1 title overlay img 1

Piercing intymny

Chcesz zaszaleć, ale boisz się ewentualnych powikłań? W Fabryce Tuszu wykonujemy piercing intymny z zachowaniem najsurowszych kryteriów bezpieczeństwa i higieny. Realizujemy przekłuwanie prącia u mężczyzn oraz przekłuwanie warg sromowych i łechtaczki u kobiet.
przekluwanie miejsc intymnych

przebieg zabiegu

Zabiegi odbywają się w najlepszych możliwych warunkach. Korzystamy z pełnego znieczulenia, dlatego nie musisz obawiać się bólu. Całość odbywa się w zamkniętym gabinecie, w komfortowej, intymnej atmosferze. Nasze doświadczenie oraz pozyskane przez te wszystkie lata umiejętności to najlepsza gwarancja bezpieczeństwa. Jeśli interesuje Cię piercing intymny, ale nie wiesz, w jaki sposób to wygląda i na co się zdecydować, odwiedź nasz salon, by skorzystać z fachowego doradztwa. Przedstawimy wszystkie dostępne rozwiązania, zaprezentujemy najlepsze kolczyki i dobierzemy je w zależności od wybranego miejsca.
Piercing intymny to nie tylko metoda zdobienia własnego ciała, ale również sposób na zwiększenie miłosnych doznań. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Call Now Button666 246 606