Aleja KEN 93 lok. U2, 02-777 Warszawa | Pn. – Sb.: 10:00 – 18:00 | 666-246-606

p1 title img 1

Kolczykowanie – Przekłucia standardowe

p1 title overlay img 1

Przekłucia standardowe

Nie wiesz, na co się zdecydować? A może masz tyle pomysłów, że trudno wybrać ten, którym warto zająć się w pierwszej kolejności? W Fabryce Tuszu robimy wszystko, aby pomóc Klientom w realizacji dowolnych koncepcji. Przyjdź do nas i powiedz, co chodzi Ci po głowie, a my podpowiemy najlepsze rozwiązanie. W ramach usług związanych z przekłuwaniem standardowym, wykonujemy następujące czynności.
przekluwanie uszu

Piercing w uchu

zdecydowanie najczęściej kolczykowane miejsce przez naszych Klientów. Może być to dla Ciebie dobry początek do dalszego ozdabiania swojego ciała lub po prostu jednokrotne przekłucie. Wykonujemy najbardziej podstawowy earlobe piercing (przekłucie płatka ucha), ale również helix, conch, rook, tragus piercing i wiele innych.

Piercing w nosie

podobnie jak przekłuwanie uszu, piercing w nosie jest niezwykle popularny. Również ze względu na stosunkowo niewielką inwazyjność. Kolczyk w nosie znaleźć się może na tkance dzielącej nozdrza (septum), jak i z boku nosa (nostril).
tatuaze dla par 1
kolczykowanie fabryka tuszu

Piercing w brwi

już nie tak popularny, jak kiedyś, ale nadal można znaleźć entuzjastów tego typu kolczykowania. Jeśli i Ty należysz do tej grupy, zapraszamy do nas.

Piercing w języku

kolczyki w tych miejscach traktowane są jako biżuteria lub narzędzie sensualne. Dobierzemy wielkość kolczyka do Twoich wymagań, a także anatomii języka.
kolczyk w jezyku
piercing

Piercing w wardze

niezwykle popularna metoda przekłuwania, która pozwoli Ci wybrać jedną z kilku technik – na przykład monroe (kolczyk powyżej górnej wargi), medusa (w centralnej części wargi), central labret piercing (pod dolną wargą) lub lowbret (poniżej dolnej wargi). Pomożemy Ci wybrać najlepszy styl.

Piercing w sutku

do takiego kolczykowania zachęcamy zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Kolczyk znajdzie się w pozycji pionowej, poziomej lub ukośnej – wszystko zależy od Twojego pomysłu.
Call Now Button666 246 606