Aleja KEN 93 lok. U2, 02-777 Warszawa | Pn. – Sb.: 10:00 – 18:00 | 666-246-606

kosmetyka fabryka tuszu

Kosmetyka

p1 title overlay img 1

Kosmetyka

Pragniemy zaproponować Ci usługi, dzięki którym podkreślisz swoje naturalne piękno, a także znacznie spowolnisz oznaki starzenia się skóry. Korzystamy wyłącznie z nowoczesnych technik oraz narzędzi, które gwarantują nie tylko pełną skuteczność realizowanych zadań, ale również bezpieczeństwo każdego zabiegu.
kosmetyka 1

Najlepsi specjaliści

Nasi specjaliści doskonale znają się na swojej pracy, dlatego są w stanie pomóc Ci w każdej sprawie. Wspólnie dobieramy najlepsze dostępne metody, dzięki którym z naszego gabinetu wyjdziesz z szerokim uśmiechem na twarzy. Chcesz pozbyć się zmarszczek i wygładzić skórę? A może zależy Ci na usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz odchudzeniu wybranych partii ciała? Te i wiele innych zabiegów wykonujemy w Fabryce Tuszu. Z naszych usług skorzystać mogą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Każdemu jesteśmy w stanie zaoferować działania przynoszące prawdziwe efekty. Bez ryzyka groźnych powikłań. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że warto!

Oferta

mezoterapia iglowa i beziglowa

Mezoterapia igłowa i bezigłowa

Przy użyciu nowoczesnych technik i narzędzi, zmniejszymy oznaki starzenia się Twojej skóry. Zabiegi odmładzania wykonujemy dwoma sposobami – za sprawą mezoterapii igłowego oraz bezigłowej. W pierwszym przypadku skupiamy się na wprowadzeniu w głąb skóry specjalnie wyselekcjonowanych substancji odżywczych. W tym celu korzystamy z niezwykle cienkich igieł. Metoda bezigłowa polega natomiast na zastosowaniu urządzeń wytwarzających prąd elektryczny. Bezpieczne zabiegi odmładzania kierujemy nie tylko do kobiet, ale i mężczyzn!

Lipoliza

Chcesz pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha, podbródka, bioder lub innych partii ciała? Umożliwimy Ci to za sprawą nieinwazyjnego, w pełni bezpiecznego zabiegu lipolizy. Bez cięć chirurgicznych i narkozy – wszystko wykonujemy na miejscu, przy użyciu specjalnego roztworu. Wstrzykujemy go w miejscu, z którego zechcesz usunąć tłuszcz. Lipoliza to doskonała alternatywa dla liposukcji. Nie musisz martwić się krojeniem, odsysaniem i długą rekonwalescencją. Wymarzony efekt uzyskasz znacznie mniejszym nakładem sił.
lipoliza 1
wypelniacze

Wypełniacze

Dzięki naszym zabiegom, możesz pozbyć się zmarszczek i zahamować oznaki starzenia się skóry. Korzystamy ze specjalnie wybranych, w pełni bezpiecznych dla skóry wypełniaczy, które gwarantują naturalny, piękny efekt. Zawsze dobieramy rozwiązania, które nie są obarczone ryzykiem powikłań lub reakcji alergicznych. W sposób skuteczny możesz więc wypełnić usta, skronie, szyję, brodę, dekolt, dłonie, nos i wiele, wiele innych miejsc na swoim ciele. W razie jakichkolwiek wątpliwości, chętnie udzielimy wyczerpujących informacji.

Makijaż permanentny

Pozwól, że zadbamy o Twoje piękno! Przy wykorzystaniu nowoczesnych technik, trwale podkreślimy urok Twoich ust, oczu oraz brwi. Makijaż permanentny sprawi, że nie będziesz musiała tracić czasu na codzienny makijaż. To jednak nie wszystko. Nasi specjaliści nie tylko uwydatnią walory Twojej urody, ale też zamaskują wszelkie niedoskonałości, takie jak blizny, przebarwienia czy plamki. Wszystko to zostanie wykonane z użyciem nowoczesnych technik. Jest to gwarancja bezpieczeństwa i skutecznej realizacji wszelkich usług.
makijaz permanentny
Call Now Button666 246 606