Aleja KEN 93 lok. U2, 02-777 Warszawa | Pn. – Sb.: 10:00 – 18:00 | 666-246-606

p1 title img 1

Tatuaż Graficzny

p1 title overlay img 1

Tatuaż graficzny

Ciało to doskonałe płótno, na którym powstać mogą niezwykle ciekawe rysunki oraz prace graficzne, przedstawiające inspirujące, artystyczne lub po prostu ważne obrazy. Styl graficzny pozwala stworzyć projekty przypominające rysunki wykonane ołówkiem lub tuszem. Na co możesz się zdecydować? Praktycznie na dowolny wzór!
tatuazysci

Mogą być to:

· mandale komiksowe,
· napisy,
· manga,
· zwierzęta,
· postacie z bajek,
· kwiaty,
· figury geometryczne,
· wiele, wiele innych.

odwzorowanie detali oraz światłocieni

A wszystko to przedstawione w ciekawym, graficznym stylu, który pozwala na dokładne odwzorowanie detali oraz światłocieni. To jednak nie wszystko. Tatuaże graficzne są wyjątkowe również dlatego, że łączą w sobie mnóstwo innych technik, na bazie których może powstać konkretny projekt. Wiele zależy od ogólnej koncepcji, a także Twoich upodobań.
tatuowanie maszynka warszawa
studio tatuazu warszawa 1

technika dotwork

W ramach stylu graficznego możemy zaproponować Ci użycie techniki dotwork. Pozwala ona na stworzenie pełnego obraz przy użyciu wyłącznie kropek, które są rozmieszczane w taki sposób, aby możliwe stało się uzyskanie głębi. Podobnie prezentuje się technika blackwork, w której używany jest wyłącznie czarny tusz. Cieniowanie powstaje poprzez operowanie różną grubością, jak również rozmieszczeniem linii i kropek. Tym sposobem powstają chociażby tatuaże plemienne.
W ramach stylu graficznego często operujemy również linerworkiem i geometrią. Wszystko po to, aby tworzone przez nas tatuaże męskie i damskie były wyjątkowe. Bogactwo motywów i technik sprawiają, że styl graficzny pozwolą Ci na realizację praktycznie każdej koncepcji.
Call Now Button666 246 606