Aleja KEN 93 lok. U2, 02-777 Warszawa | Pn. – Sb.: 10:00 – 18:00 | 666-246-606

p1 title img 1

Tatuaż Handpoke

p1 title overlay img 1

Tatuaż Handpoke

Tatuowanie bez użycia maszynki jest jak najbardziej możliwe! Udowadnia to niezwykle popularny styl Handpoke, który pozwala tatuażyście pokazać swoje umiejętności. Jest to także doskonała okazja dla Ciebie, aby zyskać nową dziarę, przygotowaną techniką podobną do tych, jakie stosowane były setki, a nawet tysiące lat temu!
handpoke 12

Na czym polega Handpoke?

Podczas wykonywania tatuażu, nasi specjaliści korzystają wyłącznie z igieł i tuszu. Dzięki zrezygnowaniu z maszynki, są oni w stanie przygotować prace o specyficznym charakterze. Możesz zaobserwować je na wielu filmach, których akcja dzieje się w starożytności. Tatuaż składa się z kropek, które powstają poprzez miarowe wbijanie igły. Kropki różnią się pod względem intensywności koloru. Umożliwia to tworzenie rozmaitych wzorów, przedstawiających zwierzęta, budynki czy też starożytne symbole. Zazwyczaj nie są duże, ponieważ technika Handpoke jest czasochłonna, jednak jesteśmy gotowi na każde wyzwanie.
Styl ten wymaga dużych umiejętności, dlatego stworzenie takiego tatuażu warto zlecić specjalistom z wieloletnim doświadczeniem. Właśnie takich znajdziesz w Fabryce Tuszu. Korzystamy wyłącznie ze sterylnych igieł, a cały proces odbywa się w pełni bezpiecznych, higienicznych warunkach. Jeśli zależy Ci na tatuażu z duszą, technika Handpoke jest właśnie dla Ciebie.
handpoke 13
Call Now Button666 246 606