Aleja KEN 93 lok. U2, 02-777 Warszawa | Pn. – Sb.: 10:00 – 18:00 | 666-246-606

p1 title img 1

Tatuaż Realistyczny

p1 title overlay img 1

Myślisz nad wytatuowaniem wizerunku bliskiej Ci osoby?

A może chcesz, aby tatuaż przedstawiał groźne zwierzę, krajobraz lub interesującą roślinę? Jeśli tak, to polecamy wybór styl realistycznego. Polega on na wiernym odwzorowaniu rzeczywistych kształtów oraz wzorów. Choć nie ma tu miejsca na niecodzienne, nierealne kształty, wcale nie oznacza, że taki tatuaż nie może być ciekawy. Wręcz przeciwnie! Każdą pracę wykonujemy w sposób wyjątkowy, z zachowaniem największej dbałości o detale. Wszystko po to, aby gotowa praca do złudzenia przypominała prawdziwy obiekt bądź postać. Co ważne, tworzymy tatuaże czarno-białe i kolorowe. Wykorzystujemy także różne techniki, które gwarantują pewne rozszerzenie stylu tradycyjnego, a także jego urozmaicenie. Spośród nich wymienić należy między innymi:
wytatuowana kobieta

Watercolor

Efekt przypomina obraz malowany akwarelami. Tatuaże wykonane w tej technice prezentują się spektakularnie. To prawdziwe dzieła sztuki! Powstają z połączenia lekkich konturów z rozmytymi kolorami. Stopniowe cieniowanie i częste zmiany barw pozwalają na wykonanie realistycznego projektu, urozmaiconego pod względem kolorystycznym. Stworzony w ten sposób tatuaż wilka, róży czy motyla nabierze zupełnie nowego charakteru,

Technika ilustracyjna

Stanowi połączenie motywu realistycznego z tradycyjnym wykonaniem. Tatuaż wyróżnia się grubymi konturami i bogato nasyconymi kolorami. Całość prezentuje się jak grafika z książki czy też obraz. Doskonały sposób na tatuaż na rękę lub plecy.
kobieta z wytatuwanym rekawem
tatuowanie uda

Styl szkicowy

Często łączony z tzw. dotworkiem. Może zostać użyty zarówno do wykonania mangi, jak i właśnie tatuażu realistycznego.
Jeśli masz mętlik w głowie i nie wiesz, na co się zdecydować, przyjdź do nas i opowiedz, co jest dla Ciebie ważne. Przygotujemy ciekawe projekty, spośród których wybierzesz ten najlepszy.
Call Now Button666 246 606