Aleja KEN 93 lok. U2, 02-777 Warszawa | Pn. – Sb.: 10:00 – 18:00 | 666-246-606

p1 title img 1

Wynajmij Tattoo Spota

p1 title overlay img 1

Tattoo Spot (miejsce do tatuowania)

Pragniesz rozwijać swoje tatuatorskie pasję, ale potrzebujesz do tego właściwego miejsca i sprzętu? A może chcesz realizować usługi tatuowania na własnych zasadach? Damy Ci taką możliwość! Fabryka Tuszu oferuje wynajem tattoo spotów, czyli miejsc w naszym salonie, w których możesz przyjmować swoich klientów. Bez konieczności wiązania się na stałe z jedną firmą. Jest to doskonała okazja do tego, aby zbudować własną markę i zarabiać na swojej pasji.
maszynka cewkowa

warunki współpracy

Oferujemy korzystne warunki współpracy, na której możesz tylko skorzystać. Gwarantujemy dostęp do miejsca i specjalistycznego sprzętu, pozwalającego na wykonanie dowolnej usługi. Twój tattoo spot znajdzie się w cenionym salonie, położonym w bardzo dobrej lokalizacji. Swoich klientów przyjmiesz w doskonałych warunkach, co z pewnością wpłynie na ich zadowolenie ze świadczonych usług. Tak rozumiany tattoo coworking to optymalny wybór dla tatuażystów ceniących sobie wolność i swobodę pracy.

To Ty decydujesz, kiedy i w jakich godzinach pracujesz.

Rozlicz się wyłącznie za wynajem

Możesz być z nami przez cały czas pracy studia lub wpadać na chwilę, by wykonać tatuaż dla swoich znajomych. Oddajemy do Twojej dyspozycji miejsce, które dostosujesz do własnych upodobań i potrzeb. Nie pobieramy żadnych prowizji za realizowaną przez Ciebie pracę. Rozliczasz się wyłącznie za wynajem. Cały wypracowany zysk zatrzymujesz dla siebie. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Przedstawimy dokładne warunki współpracy, a także pokażemy Ci miejsce, w którym będziesz pracować i przyjmować własnych klientów.
cewkowa maszynka do tatuazu
Call Now Button666 246 606